Oku, okut, abone ol!

Gazetemizi birlikte üretelim,  dağıtım ağını yeniden kuralım…

Gazetemiz mücadelemizin sesi soluğu, işçisi ve kılavuzu. Halkın Sesi'nin yenilenmesinin bir ayağında içerik üretimi bir ayağında da dağıtım ağı var. Halkın Sesi gücünü yıllardır yüz yüze dağıtımdan alıyor. İsyan'la belirlenen yeni hedeflerle hak mücadelelerinin bu derece kitleselleştiği bir dönemde dağıtım ağını daha geniş toplumsal kesimlere, tüm direniş alanlarına genişletmenin tam zamanı. Bu çabayı hep birlikte büyütelim. Gazetemizin dağıtım ağını büyütelim. Yaşadığımız mahallede, çalıştığımız işyerinde, okuduğumuz okulda ve kampuslerde gazetemizi tüm ilişkilerimize ulaştıralım.

Abone olalım, abone olmaya çağıralım. Sokak satışları, kitabevlerine, kültür merkezlerine gazete bırakma, akademi ve kurumlara yönelik abonelik çalışmaları dağıtım ağımızı genişletecektir. Gazetemizi ulaştıracağımız her bir yeni insan, yeni bir mücadele ve direniş alanı halkın hakları hareketini kurma yolunda yeni bir adım olacak.

Gazetemize abone olmak için aşağıdaki hesap numarasına yıllık 100 TL posta dahil abonelik ücretini yatırdıktan sonra dekontla birlikte ad-soyadınızı, gazetenin gönderilmesini istediğiniz açık adresinizi ve telefon numaranızı mail yoluyla halkinsesiiletisim@gmail.com adresine yollamanız yeterli.

Ali Ergin Demirhan
Yapıkredi Bankası
Galatasaray Şubesi
hesap no: 84 4126 17
IBAN: TR80 0006 7010 0000 0084 4126 17